دانش آموزان برتر
محمد یاسین عبدالله زاده
پایه چهارم کلاس چهارم یک
کسب مقام اول ناحیه در رشته حفظ قرآن
محمد جواد شاهی
پایه پنجم کلاس پنجم یک
کسب مقام اول در رشته اذان
محمد مهدی موحدی مقدم
پایه پنجم کلاس پنجم دو
کسب مقام اول ناحیه در رشته قرائت
حسین احمدی
پایه پنجم کلاس پنجم دو
کسب مقام دوم ناحیه در رشته حفظ قرآن
مهدی اکبری راد
پایه ششم کلاس ششم یک
کسب مقام اول ناحیه در رشته حفظ قرآن
محمد پارسا سبزه ای
پایه ششم کلاس ششم یک
طرح برتر جشنواره جابر ابن حیان ناحیه
ماهان سلیم
پایه هفتم کلاس 703
معدل 20-نفراول پایه هفتم
علی اکبر گدازگر همدانی
پایه هفتم کلاس 704
معدل 20-نفراول پایه هفتم
ایلیا مجیدی
پایه هفتم کلاس 704
معدل 20-نفراول پایه هفتم
سهیل گودرزی
پایه هفتم کلاس 704
معدل 19.93-نفردوم پایه هفتم
امیرسجاد محمدی
پایه هفتم کلاس 704
معدل19.93-نفردوم پایه هفتم
سیدکیارش سعیدی منش
پایه هفتم کلاس 703
معدل 19.87-نفرسوم پایه هفتم
پارسا محمدی
پایه هفتم کلاس 704
معدل 19.87-نفرسوم پایه هفتم
امیرحسین مقصود
پایه هشتم کلاس 802
معدل 19.98-نفراول پایه هشتم
محمدمهدی بابایی
پایه هشتم کلاس 801
معدل 19.97-نفردوم پایه هشتم
آرمین جمشیدیان
پایه هشتم کلاس 801
معدل 19.95-نفرسوم پایه هشتم
برزین صادقی
پایه هشتم کلاس 804
معدل 19.95-نفرسوم پایه هشتم
محمدمهدی کرمی
پایه نهم کلاس 901
معدل 20-نفراول پایه نهم
مهدی احمدی
پایه نهم کلاس 901
معدل 20-نفراول پایه نهم
هیراد محمودی هرسینی
پایه نهم کلاس 903
معدل 20-نفراول پایه نهم
رضا محمدی
پایه نهم کلاس 904
معدل 20-نفراول پایه نهم
امیرحسین یوسفی خوشبخت
پایه نهم کلاس 905
معدل 20-نفراول پایه نهم
آرین درخشان فر
پایه نهم کلاس 902
معدل 19.97-نفردوم پایه نهم
مسیح دبیقی
پایه نهم کلاس 902
معدل 19.97-نفردوم پایه نهم
شروین همراه
پایه نهم کلاس 902
معدل 19.93-نفرسوم پایه نهم
سیدمهدی حسینی
پایه نهم کلاس 902
معدل 19.93-نفرسوم پایه نهم
سانیار تقدسی
پایه هفتم کلاس 701
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محوردست سازه
محمدپارسا نوروزی
پایه هشتم کلاس 801
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور دست سازه
امیرمحمد قاسمی
پایه هشتم کلاس 804
رتبه دوم ناحیه در جشنواره خوارزمی درمحور دست سازه
علی یگانه
پایه نهم کلاس 905
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور پژوهش
محمدسپهر نیکوسخن
پایه نهم کلاس 905
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محورپژوهش
هیراد محمودی هرسینی
پایه نهم کلاس 903
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور ادبیات
امیرسجاد محمدی
پایه هفتم کلاس 704
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور ادبیات
محمدمتین محمدی پگا
پایه نهم کلاس 904
رتبه سوم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور ادبیات
امید سامی
پایه هفتم کلاس 702
رتبه دوم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور علوم آزمایشگاهی
محمدمهدی دهبانی صابر
پایه هفتم کلاس 702
رتبه دوم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور علوم آزمایشگاهی
ماهان مکنتیان
پایه هشتم کلاس 805
رتبه دهم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور زبان انگلیسی
فرزان مرادی پناه
پایه هشتم کلاس 805
رتبه دهم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور زبان انگلیسی
امیرحسین براتی
پایه هشتم کلاس 801
رتبه دهم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور زبان انگلیسی
ایلیا دزفولی
پایه نهم کلاس 901
معدل 19.87نفردوم پایه نهم
آمار بازدید وب سایت
کاربران آنلاین 19 نفر
بازدید امروز 9 نفر
بازدید دیروز 86 نفر
بازدید این هفته 432 نفر
بازدید این ماه 186 نفر
بازدید کل 41343 نفر
Slide 0Slide 1Slide 2Slide 3Slide 4Slide 5Slide 6Slide 7Slide 8
تصاویر مدرسه
آخرین اخبار و رویدادها
اسامی پذیرفته شدگان  پایه اول -سال تحصیلی 98-97
اسامی پذیرفته شدگان پایه اول -سال تحصیلی 98-97 مشروح خبر ...

کسب رتبه اول دبیران ادبیات توسط اساتید مجتمع
کسب رتبه اول دبیران ادبیات توسط اساتید ادبیات مجتمع مشروح خبر ...

اطلاعیه مهم پیش ثبت نام پایه هفتم
اطلاعیه مهم پیش ثبت نام پایه هفتم مشروح خبر ...

آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی
آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی جهت پیش دبستانی علمی مشروح خبر ...

اردوی مطالعاتی
اردوی مطالعاتی علمی دانش آموزان پایه نهم کلاس های ۹۰۱و ۹۰۲ در موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی مشروح خبر ...

سایر خبرها ...

به وب سایت مجتمع آموزشی اسلامی علمی خوش آمدید.

مجتمع آموزشی اسلامی علمی افتخار دارد بیش از هفتاد سال در زمینه آموزش و تعلیم تجربه و موفقیت دارد
خیلی از بزرگان امروز همدان در این مدرسه تحصیل کرده اند و امروز به ایران اسلامی و مردم شریف همدان خدمت رسانی میکنند

متولدین این هفته
محمدصالح نظری
شنبه 29 اردیبهشت
تولدت مبارک!
محمد مهدی پاطوقی
شنبه 29 اردیبهشت
تولدت مبارک!
علی رضا صلواتی
شنبه 29 اردیبهشت
تولدت مبارک!
محمدحسن محمدی بهزاد
شنبه 29 اردیبهشت
تولدت مبارک!
علی بهرامی
شنبه 29 اردیبهشت
تولدت مبارک!
مازیار گرشاسبی فخر
یکشنبه 30 اردیبهشت
تولدت مبارک!
سجاد نصرتی
یکشنبه 30 اردیبهشت
تولدت مبارک!
فرزین حیدری جو
یکشنبه 30 اردیبهشت
تولدت مبارک!
عرفان اشتری
یکشنبه 30 اردیبهشت
تولدت مبارک!
فراز فرهادی
یکشنبه 30 اردیبهشت
تولدت مبارک!
محمد فرحان شیروانی
دوشنبه 31 اردیبهشت
تولدت مبارک!
محمد سلیمانی
دوشنبه 31 اردیبهشت
تولدت مبارک!
مهرداد شفیعیان
سه شنبه 1 خرداد
تولدت مبارک!
امیر مهبد بهرامیان
سه شنبه 1 خرداد
تولدت مبارک!
یاسین ملکی
پنج شنبه 3 خرداد
تولدت مبارک!
محمد مهدی رنگچی
پنج شنبه 3 خرداد
تولدت مبارک!
طاها میرزایی پارسا
پنج شنبه 3 خرداد
تولدت مبارک!
محمدرضا سلمانی پور
پنج شنبه 3 خرداد
تولدت مبارک!
ابوالفضل حقی
جمعه 4 خرداد
تولدت مبارک!
علی شهبازی
جمعه 4 خرداد
تولدت مبارک!
آلبوم تصاویر
ادامه ...