دانش آموزان برتر
محمد یاسین عبدالله زاده
پایه چهارم کلاس چهارم یک
کسب مقام اول ناحیه در رشته حفظ قرآن
محمد جواد شاهی
پایه پنجم کلاس پنجم یک
کسب مقام اول در رشته اذان
محمد مهدی موحدی مقدم
پایه پنجم کلاس پنجم دو
کسب مقام اول ناحیه در رشته قرائت
حسین احمدی
پایه پنجم کلاس پنجم دو
کسب مقام دوم ناحیه در رشته حفظ قرآن
مهدی اکبری راد
پایه ششم کلاس ششم یک
کسب مقام اول ناحیه در رشته حفظ قرآن
محمد پارسا سبزه ای
پایه ششم کلاس ششم یک
طرح برتر جشنواره جابر ابن حیان ناحیه
ماهان سلیم
پایه هفتم کلاس 703
معدل 20-نفراول پایه هفتم
علی اکبر گدازگر همدانی
پایه هفتم کلاس 704
معدل 20-نفراول پایه هفتم
ایلیا مجیدی
پایه هفتم کلاس 704
معدل 20-نفراول پایه هفتم
سهیل گودرزی
پایه هفتم کلاس 704
معدل 19.93-نفردوم پایه هفتم
امیرسجاد محمدی
پایه هفتم کلاس 704
معدل19.93-نفردوم پایه هفتم
سیدکیارش سعیدی منش
پایه هفتم کلاس 703
معدل 19.87-نفرسوم پایه هفتم
پارسا محمدی
پایه هفتم کلاس 704
معدل 19.87-نفرسوم پایه هفتم
امیرحسین مقصود
پایه هشتم کلاس 802
معدل 19.98-نفراول پایه هشتم
محمدمهدی بابایی
پایه هشتم کلاس 801
معدل 19.97-نفردوم پایه هشتم
آرمین جمشیدیان
پایه هشتم کلاس 801
معدل 19.95-نفرسوم پایه هشتم
برزین صادقی
پایه هشتم کلاس 804
معدل 19.95-نفرسوم پایه هشتم
محمدمهدی کرمی
پایه نهم کلاس 901
معدل 20-نفراول پایه نهم
مهدی احمدی
پایه نهم کلاس 901
معدل 20-نفراول پایه نهم
هیراد محمودی هرسینی
پایه نهم کلاس 903
معدل 20-نفراول پایه نهم
رضا محمدی
پایه نهم کلاس 904
معدل 20-نفراول پایه نهم
امیرحسین یوسفی خوشبخت
پایه نهم کلاس 905
معدل 20-نفراول پایه نهم
آرین درخشان فر
پایه نهم کلاس 902
معدل 19.97-نفردوم پایه نهم
مسیح دبیقی
پایه نهم کلاس 902
معدل 19.97-نفردوم پایه نهم
شروین همراه
پایه نهم کلاس 902
معدل 19.93-نفرسوم پایه نهم
سیدمهدی حسینی
پایه نهم کلاس 902
معدل 19.93-نفرسوم پایه نهم
سانیار تقدسی
پایه هفتم کلاس 701
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محوردست سازه
محمدپارسا نوروزی
پایه هشتم کلاس 801
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور دست سازه
امیرمحمد قاسمی
پایه هشتم کلاس 804
رتبه دوم ناحیه در جشنواره خوارزمی درمحور دست سازه
علی یگانه
پایه نهم کلاس 905
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور پژوهش
محمدسپهر نیکوسخن
پایه نهم کلاس 905
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محورپژوهش
هیراد محمودی هرسینی
پایه نهم کلاس 903
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور ادبیات
امیرسجاد محمدی
پایه هفتم کلاس 704
رتبه اول ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور ادبیات
محمدمتین محمدی پگا
پایه نهم کلاس 904
رتبه سوم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور ادبیات
امید سامی
پایه هفتم کلاس 702
رتبه دوم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور علوم آزمایشگاهی
محمدمهدی دهبانی صابر
پایه هفتم کلاس 702
رتبه دوم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور علوم آزمایشگاهی
ماهان مکنتیان
پایه هشتم کلاس 805
رتبه دهم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور زبان انگلیسی
فرزان مرادی پناه
پایه هشتم کلاس 805
رتبه دهم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور زبان انگلیسی
امیرحسین براتی
پایه هشتم کلاس 801
رتبه دهم ناحیه در جشنواره خوارزمی در محور زبان انگلیسی
ایلیا دزفولی
پایه نهم کلاس 901
معدل 19.87نفردوم پایه نهم
آمار بازدید وب سایت
کاربران آنلاین 8 نفر
بازدید امروز 27 نفر
بازدید دیروز 39 نفر
بازدید این هفته 245 نفر
بازدید این ماه 818 نفر
بازدید کل 46526 نفر
Slide 0Slide 1Slide 2Slide 3Slide 4Slide 5
تصاویر مدرسه
آخرین اخبار و رویدادها
اعلام نتیجه پذیرفته شدگان آزمون میان دوره ای دبستان علمی
اعلام نتیجه پذیرفته شدگان آزمون میان دوره ای دبستان علمی مشروح خبر ...

اسامی دانش آموزان قبولی و ذخیره ورودی کلاس هفتم مجتمع آموزشی اسلامی علمی همدان
لیست اسامی دانش آموزان قبولی و ذخیره ورودی کلاس هفتم همراه با شیوه نامه ثبت نام مشروح خبر ...

ثبت نام پیش دبستانی علمی
ثبت نام پیش دبستانی علمی آغاز شد مشروح خبر ...

اسامی پذیرفته شدگان  پایه اول -سال تحصیلی 98-97
اسامی پذیرفته شدگان پایه اول -سال تحصیلی 98-97 مشروح خبر ...

کسب رتبه اول دبیران ادبیات توسط اساتید مجتمع
کسب رتبه اول دبیران ادبیات توسط اساتید ادبیات مجتمع مشروح خبر ...

سایر خبرها ...

به وب سایت مجتمع آموزشی اسلامی علمی خوش آمدید.

مجتمع آموزشی اسلامی علمی افتخار دارد بیش از هفتاد سال در زمینه آموزش و تعلیم تجربه و موفقیت دارد
خیلی از بزرگان امروز همدان در این مدرسه تحصیل کرده اند و امروز به ایران اسلامی و مردم شریف همدان خدمت رسانی میکنند

متولدین این هفته
سید محمد حسینی
شنبه 20 مرداد
تولدت مبارک!
آرمان روغن کار
شنبه 20 مرداد
تولدت مبارک!
امیرمهدی باقری
یکشنبه 21 مرداد
تولدت مبارک!
صالح عزیزی نیکنام
یکشنبه 21 مرداد
تولدت مبارک!
امیر محمد عظیمی
یکشنبه 21 مرداد
تولدت مبارک!
آرین کرد
یکشنبه 21 مرداد
تولدت مبارک!
ماهان عظیمی
دوشنبه 22 مرداد
تولدت مبارک!
سینا گلزار بهرام پور
دوشنبه 22 مرداد
تولدت مبارک!
سیدآرین مسکینی
دوشنبه 22 مرداد
تولدت مبارک!
امیرمحمد جلیلوند
دوشنبه 22 مرداد
تولدت مبارک!
امین عدالتخواه
سه شنبه 23 مرداد
تولدت مبارک!
مهدی شکراییان
سه شنبه 23 مرداد
تولدت مبارک!
علیرضا ابراهیمی شریف
سه شنبه 23 مرداد
تولدت مبارک!
محمد رضا بهادر
چهارشنبه 24 مرداد
تولدت مبارک!
محمدحسین جباری دهنوی
چهارشنبه 24 مرداد
تولدت مبارک!
محمدپارسا حیدری
پنج شنبه 25 مرداد
تولدت مبارک!
رضا محمدی
جمعه 26 مرداد
تولدت مبارک!
آلبوم تصاویر
ادامه ...